Wiadomości

Zostań artystą swojego życia

Zostań artystą swojego życia

Już niebawem grupa Sosnowiczan wyjedzie na wakacyjny kurs rozwoju kreatywności poprzez malowanie intuicyjne. Plener odbędzie się w konwencji Vedic Art, która pozwala na odkrycie wrodzonej kreatywności, która drzemie w każdym człowieku. Vedic Art nie naucza malowania, nie jest kursem typowo plastycznym. Vedic Art to metoda pracy ze sobą, która daje możliwość przypomnienia sobie o wewnętrznej radości, spontaniczności i fantazji, której w dorosłym często brakuje. Malowanie intuicyjneprzekłada się na zmiany w życiu - pozwala pozbyć się niepewności, rozwija asertywność i wiarę w siebie.  „Maluje od 3 lat i dzięki temu wreszcie czuję się kowalem własnego losu. Kiedyś byłam zestresowana, zmęczona i wypalona. Teraz nabrałam odwagi, jestem bardziej spontaniczna i wesoła. Wzięłam życie w swoje ręce!” – mówi Joanna z Sosnowca.

Plener odbędzie się w terminie 9-14 lipca w Wiśle na szczycie Kozińców, gdzie rozciąga się widok na całe Beskidy. Impreza zakończy się otwartą wystawą, którą będzie można odwiedzić ostatniego dnia.

Więcej informacji i zapisy: Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, www.aktywnekobiety.org.pl, tel 32 266 16 72. Plener współfinansowany jest ze środków Gminy Sosnowiec.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany(a)

Dodaj materiał